Diskuze neboli "pokec"

Datum 24.01.2010

Vložil Radek

Titulek děličky

Vzhledem k tomu jak obšírně a fundovaně jste odpověděli na můj předchozí dota mám další.
Syn projevil přání a chtěl by zkusit chytat závodní plavanou. Spadá do kadetů U14 , průkaz vyřízen, známka zaplacena - ale...
co se týče plavané není to pro něj věc neznámá , jelikož provozuji na Berounce vodácké občerstvení je u vody od jara do podzimu téměř pořád , odhoz má zmáklý na jeho věk kvalitně a lonský rok věnoval dost času lovu s bičem. Problém je v tom , že nikdy nechytal na děličku a ani jí zatím ve své výbavě nemá . Letos ho čeká krajský přebor a bylo nám doporučeno objíždět co nejvíce pohárových závodů . Při studování všeho možného dostupného na netu jsem ale z hrůzou zjistil , že na spoustě pohárů se jede jenom dělička . A z toho pramení můj dotaz - má vlastně smysl jezdit a zkoušet jinou techniku lovu ? Má ve mě plnou podporu , není problém jezdit kamkoliv , čím více závodů se zůčastní tím více se otrká a rozkouká / což považuji za hlavní cíl této sezony/ , ale nechci zase tlačit moc na pilu aby to nebylo kontraproduktivní , přeci jen se ještě jedná o děcko a znáte to ........

Zpět na diskuzi