Pokud jste se dostali na tuto stránku, tak máte pravděpodobně ve svých oblíbených jako adresu stránky uloženo toto: mihy-san.webnode.cz

Celý web www.plavana.cz je ale uplně nový a je přesunutý k jinému poskytovateli webhostingových služeb. Zde na této stránce již obsah nebude dále aktualizován. Pro přechod na nový web klikněte na níže uvedený odkaz nebo obrázek a adresu si pak prosím ve svých "Oblíbených" změňte. Děkuji za pochopení.

Tomáš Mihula

https://www.plavana.cz

Diskuze neboli "pokec"

Datum 20.01.2010

Vložil Ricci

Titulek Re: dotaz

Odpovědět

Já bych ještě doplnil Toma a Honzu. Ne vždy je plotice tak aktivní a je potřeba si trochu pomoci prací s udicí. A na to je dělička jako stvořená. Dobře může fungovat popotahování udice, zvedání a spouštění nástrahy či jiné fígle.

Datum 20.01.2010

Vložil RADEK

Titulek Re: dotaz

Odpovědět

Děkuji za vyčerpávající odpověd

Datum 07.11.2009

Vložil Aleš V.

Titulek Dík za splávky

Odpovědět

Děkuji za rychlé a bezproblémové dodání splávků. Měl jsem trochu obavy z jejich kvality, protože cena mi připadala dost nízká, ale jsem se splávky naprosto spokojen a líbí se mi. Z kvality jsem nadšený. Dík. Aleš

Datum 07.11.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: Dík za splávky

Odpovědět

Jsem rád, že jste spokojen, kvalita je jen ta nejvyšší ... Díky.

Datum 18.09.2009

Vložil Michal G.

Titulek poradna

Odpovědět

Myslim ze som prave objavil stranku ktora mi dala dost informacii. Len tak dalej, som velmi spokojny a drzim palec. S tou video poradnou a navodmi je velmi dobry napad. Dufam ze vase videa budete pravidelne podla moznosti doplnovat o zaujimave poznatky.

Datum 18.09.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: poradna

Odpovědět

Díky, s videi se budu snažit, ale je to poměrně náročná záležitost, vše v podstatě připravuji sám a rozhodně to nechci odbývat, takže preferuji kvalitu nad kvantitou.

Datum 03.09.2009

Vložil rybka

Titulek poradna

Odpovědět

Díky za odpověd.Je to škoda,že nic takového nechystáte.Na MRK jsem koukal,ale měl jsem za to,že nějaká dobrá rada zde na stránkách o plavané ,podpořená nějakým obrázkem dá začátečníkovi daleko více než krátká odpověd jinde.Navíc by měl člověk daleko větší možnost srovnávat.

Datum 18.09.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: poradna

Odpovědět

Dobrá tedy, poradnu zavedu, ale až koncem října, teď jednak končí liga a navíc mám další povinnosti, takže v září a první polovině října nebude čas.

Datum 31.08.2009

Vložil rybka

Titulek poradna

Odpovědět

Děkuji za zajímavé stránky a ještě lepší videa.Neuvažujete o rybářské poradně pro začínající.Dobrá rada do začátku a nějaká fotka k tomu by byla pro mnohé přínosem.

Datum 01.09.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: poradna

Odpovědět

Díky.
Plavačková poradna běží už na MRK.cz a myslím, že na velmi dobré úrovni. Spíše se chci věnovat radám, které zprostředkuji obrazovou formou - videem.
Něco už mám vymyšleno, v případě zájmu můžu zkusit natočit konkr. téma, takže klidně je možné sem napsat, co by koho zajímalo. Budu se snažit vyjít vstříct.

Datum 14.06.2009

Vložil Tomík

Titulek Vybavení

Odpovědět

Pane Mihy, Vy tady klamete, myslel jsem že používáte děličku Colmic 408 :-)) Ve výbavě ji nemáte, to je potom jiná chytačka.....:)

Datum 15.06.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: Vybavení

Odpovědět

Je to způsobeno pouhým nedostatkem času, pane "Tomíku" :). Dneska odešlu starou děličku novému majiteli, tady to překopu a až budu během týdne strojit topsety, tak nafotím hóóódně fotek.

Datum 03.04.2009

Vložil peters

Titulek pochvala

Odpovědět

Fakt pěkný web, jen tak dál. Těch Colmiců jsem už vychytal nějakou tisícovku a musím říct že lepší háčky jsem v ruce neměl. Používám ale spíš typ B957 (bronzový jemný cejnový) a pak N500 a NK 800 - první je na velké ryby na řeku a na jemnější chytání kaprů a ten druhý je pevný háček pro brutální chytání kaprů.

Datum 03.04.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: pochvala

Odpovědět

Díky.
Ty Colmicy, které jsem objednal už mám navázané, takže stejně musím ještě doplnit zásoby. Ty N500 taky vyzkouším, zkusil bych i ty B957, ale můj dodavatel je nemá. Má ale B900, to by mohlo být podobné. Nechám si je dovézt do Břeclavi na Mazalův memoriál.

Datum 22.02.2009

Vložil pavouk

Titulek videa

Odpovědět

moc pekna videa, kolikrat je to lepsi jak clanek na 2 strany :)

ad hacky nuclear, myslim ze jsi neudelal chybu pouzivam jenom tyhle uz dlouho

Datum 22.02.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: videa

Odpovědět

Díky.
Ty Nucleary mi už chválilo hodně lidí, takže i ty potvrzuješ jejich reference. Měly by mi dorazit ze Slovenska už zítra, tak je hned začnu vázat do forpasovníku.

Datum 23.02.2009

Vložil pavouk

Titulek Re: Re: videa

Odpovědět

ja uz na ne cekam 3 tydny :(

Datum 03.02.2009

Vložil Hrabě z Liberce

Titulek pěkný

Odpovědět

jsem laik, ale je to tu pěkné a něco k poučení :-) Jarda Liberec

Datum 22.02.2009

Vložil Mihy

Titulek Re: pěkný

Odpovědět

Díky za pochvalu.

Datum 29.01.2009

Vložil tony

Titulek nazor

Odpovědět

Ahoj,velmi pekne vedeny web,straviljsem zde u clanku a videa pekny vecer.Preji spoustu uspechu v lize a jen tak dal.
Tony

TOPlist