Pokud jste se dostali na tuto stránku, tak máte pravděpodobně ve svých oblíbených jako adresu stránky uloženo toto: mihy-san.webnode.cz

Celý web www.plavana.cz je ale uplně nový a je přesunutý k jinému poskytovateli webhostingových služeb. Zde na této stránce již obsah nebude dále aktualizován. Pro přechod na nový web klikněte na níže uvedený odkaz nebo obrázek a adresu si pak prosím ve svých "Oblíbených" změňte. Děkuji za pochopení.

Tomáš Mihula

https://www.plavana.cz

NAŠE PROJEKTY

Založení sekce "Naše projekty" si vyžádal přirozený vývoj našeho serveru. Především se projevil obrovský zájem o články, pojednávající o různých návodech na výrobu či opravy rybářských potřeb a náčiní. Tyto články jsou sice dostupné i přes položku menu "Články", ale pro snadnější orientaci a vyhledávání v těchto dokumentech jsme se rozhodli zařadit do našich projektů položku, pojmenovanou:

ZLATÉ SLEZSKÉ RUČIČKY

Zde naleznete všechny články, které se zabývají výrobou, opravami apod. Řazení článků je chronologické - nejnovější příspěvky jsou v náhledu stránky zařazeny nahoře, nejstarší dole, případně na dalších "listech" tohoto projektu. U každého návodu je připojen i indexový snímek, který orientaci ještě více usnadní.

 

Dalším projektem, který máme v tuto chvíli rozpracovaný, je už předem avizovaný projekt:

ODRA: EVROPSKÝ VELETOK

V tuto chvíli je stav projektu následující: máme zpracovány cca 4 desítky snímků včetně popisů a GPS údajů, takže uvidíte i na mapě, kde přesně byl konkrétní snímek pořízen. V první fázi jsme vybírali především fotografie samotné řeky, pokud možno bez rybářů a jiných "rušivých" elementů. Postupně se ale v albu objeví i snímky zajímavých přírodních útvarů, které s řekou přímo sousedí, také staveb a samozřejmě i fauny a flóry, ryby nevyjímaje.
Dál zpracováváme i textové informace o řece, zde čerpáme ze zavedených zdrojů, jako Wikipedia apod. Další nápady máme ještě "v rukávu", ale chceme si je ponechat jako překvapení, takže se určitě máte na co těšit.

TOPlist