Pokud jste se dostali na tuto stránku, tak máte pravděpodobně ve svých oblíbených jako adresu stránky uloženo toto: mihy-san.webnode.cz

Celý web www.plavana.cz je ale uplně nový a je přesunutý k jinému poskytovateli webhostingových služeb. Zde na této stránce již obsah nebude dále aktualizován. Pro přechod na nový web klikněte na níže uvedený odkaz nebo obrázek a adresu si pak prosím ve svých "Oblíbených" změňte. Děkuji za pochopení.

Tomáš Mihula

https://www.plavana.cz


CFF - Česká plavaná
www.ceskaplavana.cz

Hlavní náplní těchto stránek jsou informace o závodech LRU plavaná pořádaných především v České republice. V nabídce nechybí ani články o plavané, výsledkový servis, fotografie a mnoho dalšího.

 

Videokanál "PLAVANA.CZ" na Vimeo.com
https://vimeo.com/channels/plavana

Tento kanál obsahuje výpravné a instruktážní filmy, reportáže apod. Naprostá většina nahrávek je zaměřena na rybolovnou techniku plavaná a věci s ní související. Přejeme příjemnou zábavu při sledování!


Závodní tým LRU plavaná Ostrava
https://www.plavana.com/

Hlavním cílem těchto stránek je prezentovat ostravský závodní tým, poskytovat kompletní informační servis o událostech, které přímo souvisí s týmem či soutěží.


Fotoblog Libora Jabůrka
https://www.jablib.cz/

Webové stránky nadšeného rybáře a talentovaného fotografa, které obsahují nejenom desítky krásných fotografií. Ve většině případů jsou snímky doplněny kvalitními texty.

 

TOPlist