Pokud jste se dostali na tuto stránku, tak máte pravděpodobně ve svých oblíbených jako adresu stránky uloženo toto: mihy-san.webnode.cz

Celý web www.plavana.cz je ale uplně nový a je přesunutý k jinému poskytovateli webhostingových služeb. Zde na této stránce již obsah nebude dále aktualizován. Pro přechod na nový web klikněte na níže uvedený odkaz nebo obrázek a adresu si pak prosím ve svých "Oblíbených" změňte. Děkuji za pochopení.

Tomáš Mihula

https://www.plavana.cz

Rybářské filmy

Amatérské video je mým velkým koníčkem. S kamerou jsem měl první kontakt v roce 2004, když jsem si ji vypůjčil od kamaráda na jednu z našich rybářských vycházek.

Po výpravě mi bylo jasné, že točení mě baví a chci se mu věnovat i dál. Prvním krokem byl nákup vlastní digitální videokamery, softwaru pro střih a upgradování počítače tak, aby měl dostatečný výkon pro zpracování digitálního videa. Brzo ale zjišťuji, že technické zázemí je pouze jedna část ve skládance, a stejně tak jsou důležité jisté teoretické i praktické znalosti v oblasti kamery a střihu.

Od toho okamžiku začínám shánět rozličnou odbornou literaturu, sledovat magazíny pro videoamatéry, procházet odborná webová fora apod. A tak jak u spousty jiných věcí dospívám do stavu, kdy zjišťuji, že čím více toho vím, tak vystupují další a další pomyslné obzory a já v důsledku vlastně o kameře a střihu nevím nic ...

Nicméně, učený z nebe nespadl a tak se nevzdávám a stále zkouším nové a nové věci. A snad se mi to i podle ohlasů daří, což je pro mě velkým povzbuzením. A po této cestě hodlám kráčet i dál.

Na tomto webu jsou shromážděna má videa s rybářskou tématikou. Pro větší přehlednost jsem je rozdělil do tří skupin:

Výpravné filmy

Instruktážní filmy

Krátké nahrávky

Názvy prvních 2 skupin jsou jasné, u skupiny poslední "Krátké nahrávky" se jedná o tento obsah: do této sekce budu umísťovat rozličné krátké nahrávky, které se ani přinejlepším nedají označit jako "film". Může jít o nahrávky z kamery, fotoaparátu nebo i mobilu, většinou bez titulků, podkladové hudby a jen s minimem střihů. Vždy se ale budu snažit vybírat jen obsahově zajímavé věci, v pokud možno slušné kvalitě ...

Přeji příjemnou zábavu při jejich sledování.

Tomáš Mihula

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Pokud používáte prohlížeč Internet Explorer, může se stát, že některé nahrávky, nebo dokonce i celé sekce vám nepůjdou přehrát. Jesliže je to i váš případ, přejděte na odkaz umístěný níže, jsou tady k dispozici všechny filmy, přehrávání zde bude fungovat ve všech druzích prohlížečů.

https://vimeo.com/channels/plavana

TOPlist