Pokud jste se dostali na tuto stránku, tak máte pravděpodobně ve svých oblíbených jako adresu stránky uloženo toto: mihy-san.webnode.cz

Celý web www.plavana.cz je ale uplně nový a je přesunutý k jinému poskytovateli webhostingových služeb. Zde na této stránce již obsah nebude dále aktualizován. Pro přechod na nový web klikněte na níže uvedený odkaz nebo obrázek a adresu si pak prosím ve svých "Oblíbených" změňte. Děkuji za pochopení.

Tomáš Mihula

https://www.plavana.cz

TOMÁŠ MIHULA


tomas@plavana.cz

Rodilý "ostravak", který chytá ryby od svých 8mi let, což bylo někdy v roce 1976. Začínal s plavanou na potoce, který tekl přímo za domem, později vyzkoušel i jiné rybolovné metody jako položená, feeder a přívlač, vždy se ale vrátil k plavané, které se dnes věnuje už bezvýhradně.

Od roku 1998 publikuje články o sportovním rybolovu v tištěných i elektronických médiích, později se k této činnosti přidalo i natáčení filmů, samozřejmě opět s rybářskou tématikou.

Na začátku sezóny 2009 se stává členem ostravského závodního týmu LRU plavaná, který soutěží v 2. lize, skupině "C".

 JAN HOŘÍNEK


horinek.honza@gmail.com

Také ostravák jako řemen, lovu ryb se začal věnovat ve svých 10ti letech, kde se psal rok 1979. Nejprve začal chytat (stejně jako velká část rybářů) metodou na položenou, po roce ale přešel k plavané a tam zůstal až dodnes.

18 let závodil v 1. a 2. lize LRU plavaná za ostravské týmy, poté svou závodnickou kariéru v roce 2008 pověsil na hřebík. Důležitým Honzovým obdobím byly také 3 roky, kdy se věnoval mládeži v rybářském kroužku jako instruktor.

Od roku 2009 publikuje články na internetu a spolupracuje na natáčení filmů o plavané. O své dlouholeté zkušenosti a poznatky se chce v budoucnu podělit s širokou rybářskou veřejností formou rozmanité publikační činnosti.

TOPlist